Katalogowanie

ByPozycjoner

Katalogowanie

Katalogowanie stron jest najtańszym, ale nadal bardzo skutecznym sposobem pozycjonowania stron internetowych. Polega ono na dodawaniu wpisów (opisu i linku do pozycjonowanej strony) do specjalnych serwisów internetowych, zwanych katalogami. Pierwotnie katalogi stron służyły internautom do wyszukiwania interesujących ich witryn internetowych. Jednak w dzisiejszych czasach, gdy w pozyskiwaniu informacji pomagają wyszukiwarki internetowe, katalogi spełniają głównie rolę miejsc, z których można pozyskać odnośniki pozycjonujące.

Jak katalogować?

Żeby uzyskać jak najlepsze efekty pozycjonowania za pomoca katalogów, należy katalogować stronę ręcznie i   systematycznie. Na początku katalogowania strony warto ograniczyć się do kilku katalogów na dobę i z czasem zwiększać tę liczbę. Należy przy tym pamiętać, aby nie przesadzić. Dodanie nadmiernej ilości wpisów może prowadzić do obniżenia pozycji w wyszukiwarce.

Internet pełny jest katalogów stron www mających na celu gromadzenie i prezentację jak największej ilości firm i stron internetowych. Niestety większość z nich zawiera niestaranne i niedopracowane wpisy, przez co jest po prostu bezwartościowa, a w skrajnych przypadkach nawet szkodliwa.

Podczas katalogowania stron www skupiamy się jedynie na najlepszych katalogach, które realnie wpływają na pozycję Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google.

 

 

 

Oferuję profesjonalne ręczne katalogowanie stron internetowych za pomocą oryginalnych treści oraz specjalnie wyselekcjonowanych SEO katalogów.
Działania oparte są o własna bazę katalogów a linki w sieci zamieszczane są ręcznie.