Link sponsorowany Adwords

ByPozycjoner

Link sponsorowany Adwords

Google AdWords to jedna z usług oferowanych przez firmę Google. Dzięki niej, firmy mogą dotrzeć do potencjalnych klientów swoich produktów i usług, pokazując im linki sponsorowane – reklamę, która jest najczęściej związana z tym, czego akurat szuka użytkownik Google.

Linki sponsorowane podobnie jak pozycjonowanie docierają do klienta dokładnie wtedy kiedy jest on już zdecydowany na zakup i zaczyna szukać w którym sklepie kupić produkt, bądź u kogo zamówić usługę. Linki sponsorowane to płatne wyniki wyszukiwania jednakże ich wygląd jest bardzo zbliżony do naturalnych wyników wyszukiwania dlatego ich oddziaływanie reklamowe jest niezwykle skuteczne.
Dzięki elastyczności systemu Google AdWords możliwe jest dostosowanie kampanii AdWords indywidualnie dla każdego przedsiębiorcy, a nawet dla każdego produktu czy usługi z osobna. W Google AdWords płacicie Państwo tylko za zdecydowanych klientów czyli nie za ilość wyświetleń, a za konkretne kliknięcia użytkowników internetu, którzy poprzez to znajdują się na Państwa stronie i mogą zapoznać się z ofertą, a docelowo mogą zakupić oferowany tam produkt czy usługę.